Pomysł na niezależny interes

Jeżeli myślisz o tym, aby stworzyć swój, niezależny i wręcz idealny pomysł na interes… Trafiłeś idealnie, dokładnie tu gdzie powinieneś. Zanim jednak zaczniesz czytać ten tekst dalej, proponuję Ci przeczytanie wpisu: praca w domu – ebiznes. Jak już go przerobisz, czytaj ten 🙂

W tekście do którego podałem odnośnik poruszam zagadnienia związane z biznesem internetowym. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że wielu z was nigdy nie przekona się do internetu i nie będzie w stanie wyobrazić sobie jak można zarabiać pracując na komputerze. Mój przykład prawdopodobnie nie będzie was zachwycał i nie pójdziecie moim śladem… szkoda, jednak to w zupełności rozumiem i mam tylko konkretnie dla Ciebie bardzo ciekawą alternatywę.

Możesz rozkręcić swój interes stacjonarny. Zrobić biznes, z którego będziesz dumny i przede wszystkim nie będziesz miał nad głową szefa. Jak to zrobić? W jaki sposób zorganizować biznes?

Najlepszym sposobem jest skupienie się na samym początku na najlepszych cechach własnej osoby. Jeżeli odnajdziemy swoje plusy i preferencje co do wykonywanego zawodu, ewentualnie wykonywanej czynności ogólnie w życiu, znajdziemy szczęście i pieniądze. Potwierdzają to wszelkie zasady Napoleona Hilla, który badał osoby odnoszące sukcesy zarówno zawodowe, osobiste jak i finansowe. Stwierdził on, że znajdując swoje powołanie jesteśmy w stanie zwiększać swoją efektywność, zarabiać dziesięć razy więcej i co najważniejsze – jesteśmy ludźmi szczęśliwymi. Dlatego warto robić to co się lubi oraz szukać w sobie odpowiedzi na pytanie do jakiego interesu jesteśmy stworzeni.

Jeżeli trafiłeś na tą stronę oznacza to, że możesz być zagubiony w kwestiach finansowo-biznesowych i potrzebujesz rady, co dalej zrobić, żeby było dobrze. Odpowiedź jest jedna: nie rób nic na siłę, nie działaj pod presją małżonki, małżonka, taty, mamy czy kogokolwiek innego. Czuj się wolny i rób dokładnie to co chcesz robić. Rób to jednak z rozsądkiem i głową na karku, ponieważ i jedno i drugie jest niezbędne do przeżycia w dzisiejszych czasach.

Pamiętaj jednak żeby działać. Tylko działanie może uszczęśliwiać i przynosić konkretne, często bardzo zadowalające efekty!

http://www.flickr.com/photos/bettyriggs/5338592852/

Jaki jest więc pomysł na niezależny interes?
Trzeba robić to co się lubi, to co się naprawdę kocha. Wtedy żaden słomiany zapał nie będzie nam w stanie przeszkodzić. Nie powstrzyma nas nic od realizacji naszych celów i planów – nie będzie po prostu takiej siły! Pomysłem na niezależny interes jest Twój sposób postrzegania świata oraz Twoje umiejętności. Jeżeli wiesz co potrafisz robić najlepiej, po prostu rób to i nie zwracaj uwagi na nic. Pieniądze przyjdą, jeżeli dołożysz do pracy dokładny plan biznesowy, stworzysz swój własny biznes plan, będziesz na właściwym miejscu, o właściwym czasie i najprawdopodobniej z właściwymi pieniędzmi!

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!