Tag Archives: pomysł na interes

Czy wypożyczalnia samochodów sportowych to dobry biznes? Sprawdzamy czy wynajem aut premium się opłaca

Jak zarabiać na samochodach? Sposobem na to może być wynajem aut luksusowych. Pasjonatów motoryzacji jest wielu. Szybkie samochody budzą spore emocje praktycznie u każdego kierowcy. Wydaje się więc, że to dobry pomysł na biznes. Ale czy na pewno? I jak zacząć w tej branży? Zaraz to sprawdzimy.

Read more

Otwarcie własnej działalności: BAR

Bar to jeden z najwłaściwszysch biznesów dla osób lubiących kontakt z ludźmi, jedzenie i typowo barową atmosferę. Każdy właściciel baru musi po prostu kochać to co robi, albo zwyczajnie ubóstwiać pieniądze, które przynosi 🙂

Read more

Jaki biznes otworzyć w Lublinie?

Lublin to jedno z moich ulubionych miast. Ulubionych również pod kątem biznesowym, ponieważ… nie będę ukrywał. Jest tutaj cholernie łatwo zrobić coś, co zainteresuje ludzi, sprawdzi się i na co chłopcy i dziewczęta będą chciały wydawać pieniądze. Szczegóły przedstawiam w tym artykule.

Read more
soja

Bar wegetariański

Jednym z naprawdę dobry pomysłów na biznes, który zawsze ma szansę powodzenia, niezależnie od okoliczności, jest rozwinięcie baru czy też restauracji. Pierwsza opcja jest nieco bezpieczniejsza, bo jak sama nazwa wskazuje, serwowane są dania barowe, które są tańsze, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w czasach kryzysu i naszych polskich realiach finansowych.

Read more

Pomysł na niezależny interes

Jeżeli myślisz o tym, aby stworzyć swój, niezależny i wręcz idealny pomysł na interes… Trafiłeś idealnie, dokładnie tu gdzie powinieneś. Zanim jednak zaczniesz czytać ten tekst dalej, proponuję Ci przeczytanie wpisu: praca w domu – ebiznes. Jak już go przerobisz, czytaj ten 🙂

Read more