Praca w Domu e-Biznes

Wiele osób nie wierzy w to, że można pracować w domu i bardzo dobrze zarabiać. A szkoda. W dzisiejszych czasach praca w domu jest często o wiele bardziej dochodowa i opłacalna niż zwyczajna praca etatowa. A co ważniejsze, praca w domu wyróżnia ludzi przedsiębiorczych, od tych, którzy wolą usiąść przed telewizorem i nie robić nic wartościowego.

Otóż, sam fakt, że poszukujesz sposobu na zarobienie większej ilości pieniędzy stawia Cię na dobrej drodze rozwoju w kierunku otworzenia własnego biznesu – kto wie, czy nie internetowego. Poszukując możliwości dorobienia w domu bardzo dobrze trafiłeś. W tym tekście przedstawię Ci możliwości wykorzystania wolnego czasu i sposób na jego wyśmienitą organizację.

Masz potencjał, wykorzystaj go!

Każdy kto próbuje sił w pracy na swój rachunek jest godny podziwu. Niestety społeczeństwo nie zawsze jest nam przychylne i nie potrafi zrozumieć podejmowanych przez nas decyzji. My możemy jednak postawić się na bardzo dobrej pozycji, ponieważ to My mamy marzenia, będziemy je spełniać i chcemy zarabiać kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. – NIE, to nie jest żart. Tutaj piszę wyłącznie jak naprawdę dzieje się na świecie i jakie naprawdę mam doświadczenia w poszczególnych tematach.

Każdy kto tylko chce pracować, gotów jest poświęcać godziny na to, aby zarabiać więcej i dążyć do niezależności finansowej jest na bardzo dobrej drodze i ma potencjał do tego, aby zrobić coś wartościowego w swoim życiu. Ale do rzeczy.

Samoutrzymanie nie musi wiązać się od razu z biznesem internetowym. Czasami można zająć się szydełkowaniem, malowaniem, czy rysowaniem – z tego też można się utrzymać, jeżeli tylko ktoś stworzy dobry „pomysł na siebie” i zacznie iść w odpowiednim kierunku. Czasem można nawet zacząć skręcać długopisy, jednak to działanie nie przyniesie nam z pewnością oczekiwanego sukcesu. Szukając drogi do pieniędzy pracując w domu, bardziej wielu ludzi nabiera się na różnego rodzaju programy „kliknij i zarabiaj”, albo „zapisz się i zarób”. Niestety to wszystko jest jednym zwykłym oszustwem, które ma na celu jedynie wyłudzanie od ludzi ich cennego czasu. To nie znaczy jednak, że w internecie nie da się zarobić.

Bardzo wielu obecnie szybko rozwijających przedsiębiorców zaczynało od podstaw – tworzyli po prostu strony www, które potem przynosiły im odpowiednie dochody. My jednak nie będziemy się skupiać na sprawach technicznych, na razie trzeba przede wszystkim poznać mentalność internautów i sposoby na zdobycie grosza.

Proste zarabianie w Internecie

Aby zarabiać w internecie, wystarczy mieć trochę predyspozycji i ochoty. Pracę przed komputerem znajdą graficy, programiści i webmasterzy. ALE! to nie wszystko. W pracy w domu sprawdzą się również kobiety, które lubią pisać. Mężczyźni lubiący rozmawiać, a nawet osoby, które chciałby zająć się telefonowaniem i promowaniem oferty firm internetowych. Praca jest tak naprawdę dla każdego.

Istnieją w sieci firmy, które organizują szkolenia „wkręcające” / „wcielające” w biznesy internetowe. Organizatorem takich szkoleń jest np. Gniotka.pl – można dowiedzieć się na nich bardzo dużo dobrego i przede wszystkim poznać temat zarabiania w internecie, pracy w domu od podszewki.

Osobiście swoją przygodę z e-biznesem zaczynałem od pisania tekstów. Przyznaję się szczerze, że nadal to robię, ponieważ dzięki pisaniu jestem w stanie utrzymać się na odpowiednim poziomie. Mogę opłacić czynsz za mieszkanie, opłaty za prowadzenie firmy i wystarczy mi jeszcze, żeby odłożyć trochę na kupkę(chociaż nie zawsze). Jednak zamiast odkładać na kupkę, zdecydowanie bardziej wolę inwestować i szukać drogi na rozmnożenie tych pieniędzy, dlatego na dzień dzisiejszy każdy miesiąc kończę z prawie zerowym saldem na koncie.

Tak czy inaczej, pracą w domu zainteresowałem się w wieku 16 lat i od tamtej pory się w tym kierunku rozwijam. Oczywiście czasami można świra dostać, ale głowa na karku powoduje, że człowiek patrzy szerzej i widzi więcej, co oczywiście poszerza jego horyzonty biznesowe.

Jak zacząć zarabiać w domu?

Wystarczy mieć komputer oraz internet. Przyda się również konto bankowe. Ale jeżeli nie posiadasz konta – w ciągu dwóch tygodni możesz założyć sobie konto nie wychodząc z domu. Wystarczy zajrzeć na mbank.pl – darmowe konto osobiste i pełna wygoda w zarabianiu przez internet.

Oprócz konta przyda nam się strona www, którą możemy zrobić sami(jak założyć własną stronę www). Oprócz strony przydadzą nam się informacje skąd możemy brać zlecenia. Najpopularniejszą platformą na dzień dzisiejszy jest: zlecenia.przez.net – tam można szukać zleceń na pisanie tekstów. Podobnych można szukać na forum.webhelp.pl w zakładce WebBazar oraz na forum.optymalizacja.com w zakładce ogłoszenia.

Jeżeli chcesz zarabiać na stronie internetowej, a przy okazji na swoim hobby, zachęcam do przeczytania kolejnego artykułu z działu Poradnia 🙂

Zanim jednak zaczniesz pracować na swój rachunek, bardzo serdecznie polecam Ci lekturę kilku książek. Edukacja i rozwój osobisty to podstawa podczas rozwoju własnej inteligencji finansowej. Lepiej uczyć się na cudzych błędach, niż na swoich, prawda?

Dlatego też polecam książkę „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec” oraz nowszą, bardziej aktualną „Zanim Rzucisz Pracę„. Obie te książki są warte uwagi przede wszystkim dlatego, że uczą trzeźwego podchodzenia do pieniędzy. A ów umiejętności życzę dosłownie każdemu mojemu czytelnikowi 🙂

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o pracy w domu, możesz wysłać do mnie e-mail z Pytaniem. Może zostanie opublikowany na łamach serwisu? Przekonaj się 🙂

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

5 komentarzy to “Praca w Domu e-Biznes”