Praca dla młodych ludzi

Czy faktycznie jest tak, że w naszym kraju panuje bezrobocie i nie ma pracy dla młodych ludzi? Postanowiłem przeanalizować sobie ten temat i troszkę rozejrzeć się w sferze pracy, którą oferuje się młodym osobom – jeszcze na studiach, albo tuż po. Bowiem, czy znajdzie się ktoś, kto nigdy nie spotkał się z twierdzeniem, że praca dla studentów nie istnieje?

Oczywiście, że istnieje. Najpopularniejszym typem takiej pracy jest naturalnie zatrudnienie się w jakiejś kawiarence, pizzerii czy innym lokalu jako barman, kelnerka, albo osoba do sprzątania. Nie jest to jednak praca wystarczająco płatna, aby dało się z niej normalnie wyżyć dlatego zawsze biorą ją studenci jako formę „dofinansowania” swojego studenckiego życia. Kwota w wysokości 700 czy nawet 1200 zł na rękę dla studenta jest całkowicie wystarczającą kwotą, która go zadowala (piszę jak na warunki Lubelskie, ze względu, że dokładnie znam ten region). Za tyle pieniędzy student żyje po prostu cudownie i nie ma najmniejszych powodów do zmartwień na polu finansowym. Jednak, czy aby zarobić takie pieniądze trzeba – nie oszukujmy się – tyrać jako kelner czy ekspedient?!

Dzisiaj prezentuję dwa zupełnie odrębne punkty widzenia. Jeden od drugiego jest zupełnie niezależny, zdolni studenci są w stanie pogodzić omawiane przeze mnie dwie kwestie 🙂 Pierwszy punkt jest dla bardziej wytrwałych studentów, którzy mają dużo większe ambicje i chcą zarabiać dużo pieniędzy w prosty sposób. Drugi punkt to propozycja dla tych, którzy po prostu cenią sobie łatwą pracę w domu i chętnie podejmą się organizowania swojego interesu prowadzonego w domu.

Załóż swój, studencki biznes!

Ja nie miałem przyjemności studiować, zdecydowałem się na prowadzenie własnego biznesu w internecie, co spowodowało, że zupełnie zostałem wyłączony z życia „studenckiego”. Mam jednak znajomych, którzy studiują i razem ze mną rozwijają swój biznes. Po 3 miesiącach aktywnej pracy stworzyli już sobie dochód na poziomie 1500zł i obecnie żyją na wysokim poziomie w porównaniu do całej reszty studentów. A wszystko co zrobili to zdecydowali się na stworzenie własnej struktury w marketingu sieciowym, skontaktowali się ze mną i rozpoczęli tworzenie własnego biznesu. Na czym ten biznes polega? Wszelkich szczegółów dowiesz się jeżeli zdecydujesz się do mnie napisać (gniotek[maupka]gniotka.pl) – czekam na Twoją wiadomość, abym mógł przedstawić Ci wszystkie szczegóły współpracy 🙂

Zarabiaj na studiach, pracuj uczciwie!

Jeżeli nie masz ochoty tworzyć własnego biznesu, a interesuje Cię wyłącznie dorobienie do pensji w zupełnie niezobowiązujący sposób – mam dla Ciebie pracę. Pracę polegającą na tworzeniu treści dla stron internetowych. Jeżeli masz ochotę pisać, masz zdolności redaktorskie – czekam na Twoje CV pod stałym adresem kontaktowym: gniotek[maupka]gniotka.pl – napisz, a na pewno znajdę coś dla Ciebie 🙂

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

2 komentarze to “Praca dla młodych ludzi”