Bądź odważny, pewny siebie i…

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że masz w sobie ogromny potencjał. Każdy ma, tylko nie każdy potrafi go odpowiednio ukierunkować. Ty już to robisz poszukując informacji o biznesie i samorozwoju. Musisz być odważny, pewny siebie, zdecydowany i wytrwały. Możesz dołożyć do tych cech cierpliwość i opanowanie, a to zagwarantuje Ci osiągnięcie określonego celu, dojście do niego łatwiej niż mógłbyś przypuszczać.

Musisz się jednak liczyć z tym, że na Twojej drodze pojawią się przeszkody, czasami ogromne, czasami małe i niewiele znaczące. Powinieneś zdać sobie sprawę z tego, że musisz się ciągle kształcić(bo przecież życie to jedna, bardzo długa lekcja), musisz się rozwijać i poszerzać wiedzę. To dzięki temu człowiek staje się wartościowy nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla społeczeństwa.

Tak naprawdę pieniądze wydają się być nie ważne przy takim podejściu do pracy. Musisz robić to co lubisz i chcieć to robić. Uwierz mi, że sam zaczynałem od zera i nie miałem pomysłu na siebie – ani trochę. Teraz wiem, że pogoń za pieniądzem to nie jest rzecz najważniejsza! Trzeba zatrzymać się na moment i zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie:
Kim ja do cholery chcę być?

Odpowiedzieć na nie i być tym, kim się chce. Nie ma innej drogi. Pieniądze zawsze przyjdą, zawsze. To mogę Ci zagwarantować. Zawsze znajdą się pieniądze, gdy tylko będziesz chciał podjąć jakieś działanie, wykazać się inicjatywą. Ktoś zawsze wyciągnie do Ciebie pomocną rękę.

Nie zmarnuj szansy jaką Ci dano wypuszczając Cię na świat.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!