Tag Archives: człowiek sukcesu

Michael Dell

Michael Dell – jego nazwisko znane jest na całym świecie i nic dziwnego, ponieważ Michael jest założycielem najlepszej firmy komputerowej na świecie. Rozpoczął studia medyczne na University of Texas w Austin, rzucił je, ponieważ założona przez niego firma Dell przynosiła zyski o wysokości 6mln.

Read more

Jak zostać milionerem?

Autorem artykułu jest Piotr Waydel Wiele osób marzy o tym żeby zdobyć miliony. Ale najczęściej kończy się na marzeniach. Nieliczni podejmują działania i jeśli chcą wystarczająco mocno, żeby żyć tym marzeniem i motywują się wystarczająco silnie, osiągają często ogromny sukces.

Read more

Człowiek sukcesu – Jerzy Starak

Jerzy Starak zajmuje czternaste miejsce na liście najbogatszych Polaków. Jego majątek szacuje się na 1.1 miliarda złotych. Jerzy Starak osiągnął ogromny sukces poprzez inwestycje w przemysł farmaceutyczny, Obecnie jest właścicielem Polpharmy i stara się o kupno Biotonu.

Read more

Bądź odważny, pewny siebie i…

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że masz w sobie ogromny potencjał. Każdy ma, tylko nie każdy potrafi go odpowiednio ukierunkować. Ty już to robisz poszukując informacji o biznesie i samorozwoju. Musisz być odważny, pewny siebie, zdecydowany i wytrwały.

Read more

Jesteś królem, człowiekiem sukcesu…

ale to tylko złudzenie… Tak naprawdę nikt nie jest wiecznie, przez cały czas królem ani człowiekiem sukcesu. Każdy ma kiedyś swoje pięć minut i to od niego zależy czy je wykorzysta, czy straci szansę na swoją chwilę sławy. Sam możesz mianować się „królem” codziennie, ale jeżeli nie dostaniesz społecznej aprobaty nic Ci po tym. A […]

Read more
Bez kategorii