CentrumKrzesel.pl zdobywa nowe rynki

Internetowy sklep CentrumKrzesel.pl znany jest polskim klientom od piętnastu lat. W tym czasie zrealizował ponad 150 tys. zamówień, a ta liczba stale rośnie. Wraz z rozwojem pojawiają się nowe projekty – poszerzanie oferty produktowej czy otwarcie się na rynki zagraniczne. Firma właśnie uruchomiła internetowy sklep w Czechach – eZidle.cz.

CentrumKrzesel.pl to ceniony w branży dystrybutor mebli do biura i domu, zwłaszcza krzeseł i foteli tworzonych zgodnie z zasadami ergonomii. Firma kładzie szczególny nacisk na edukację w zakresie odpowiedniego doboru krzesła do codziennej pracy przy komputerze – stąd zrodził się pomysł na cykl artykułów poświęconych tej tematyce.

Po latach doświadczeń zdobytych w Polsce (działalność od 2004 roku), przyszedł czas rozszerzenia działalności na rynkach zagranicznych. Jako pierwszym jest rynek czeski, gdzie od stycznia 2020 roku działa bliźniaczy internetowy sklep eZidle.cz. Dla nowego podmiotu powołano oddzielny zespół z dużym doświadczeniem. Asortyment oferowany przez eZidle.cz podobnie jak w CentrumKrzesel.pl został podzielony na dwa segmenty – meble przeznaczone do biura oraz te dedykowane klientom indywidualnym. W pierwszym – biurowym – można znaleźć m.in. fotele biurowe skórzane i siatkowe, fotele gamingowe oraz krzesła konferencyjne. W drugim wyselekcjonowano meble do jadalni, kuchni i salonu. Wszystkie produkty pochodzą od uznanych producentów, wśród których są takie marki jak: Grospol, Nowy Styl, Profim Snap czy Halmar.

CentrumKrzesel.pl nie zamierza jednak poprzestawać na rynku czeskim. W planach jest także Słowacja. Klienci doceniają firmę za sprawną realizację zamówień, dobrą jakość obsługi i szeroki wybór asortymentu. Wszystkie te elementy będą także znakiem szczególnym firmy za granicą.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Reply