Rhenus Data – prezentacja firmy

rhenus-logoRhenus Data to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy swoje usługi na terenie Polski już od 2001 roku. Wśród klientów firmy znajdują się największe polskie, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa, małe i średnie firmy, a także instytucje rządowe i samorządowe. Do głównych branż, do których skierowana jest oferta Rhenus Data, należą m.in. służba zdrowia, zarządzanie nieruchomościami, windykacja należności, ubezpieczenia, branża farmaceutyczna oraz urzędy sektora publicznego.

Usługi Rhenus Data związane są głównie z kompleksową obsługą dokumentów fizycznych oraz elektronicznych. Wśród najważniejszych  zadań, których spis znajdziesz na www.rhenus-data.pl, należy wyróżnić innowacyjną i niezwykle wydajną kancelarię pocztową, powiązaną z obsługą i sortowaniem poczty, a także wsparciem w dziedzinie zarządzania dokumentami. Rhenus Data to także skanowanie dokumentów, dzięki czemu można je swobodnie wykorzystać w elektronicznym obiegu oraz pełna archiwizacja i przechowywanie dokumentów oparta na nowoczesnych archiwach i bezpiecznych nośnikach danych. Marka oferuje również usługi z zakresu osuszania  dokumentów, transport archiwów oraz odbiór i właściwą utylizację sprzętu elektronicznego. Klienci firmy Rhenus Data mogą liczyć na ochronę wszelkich informacji na każdym etapie przetwarzania dokumentów, a potwierdzeniem jakości działań Rhenus Data, są choćby liczne certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa danych, tj. ISO 27001 oraz zarządzania jakością ISO 9001. Zadania wykonywane przez firmę są również regulowane poprzez właściwe ustawy prawne, np. ustawę o ochronie danych osobowych, Prawo bankowe i ustawę o rachunkowości.

Dlaczego Rhenus Data to firma, której możesz bez problemu powierzyć pełen proces zarządzania swoimi dokumentami? Przewaga firmy nad konkurencją związana jest głównie z jej wieloletnim doświadczeniem. Marka od początku powstania, rzetelnie wzmacnia i poszerza swoje usługi, dzięki czemu obieg dokumentów to proces jak najbardziej optymalny i bezpieczny. Firma stara się obniżać wszelkie koszty swoich procesów, a podstawą tych działań jest niezwykle sprawna i niskokosztowa logistyka. Rhenus Data to również wykwalifikowany, godny zaufania zespół , nowoczesne rozwiązania IT oraz niezbędna w tej branży know-how, która pozwala na jeszcze szybszy rozwój i dopasowanie się do standardów i wymagań współczesnych firm. Chcesz wiedzieć więcej? Na www.rhenus-data.pl znajdziesz niezbędne informacje, które jeszcze bardziej utwierdzają w przekonaniu, iż Rhenus Data to marka solidna i warta Twojego zaufania.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!