Konkurs na DzieńDobry!

Postanowiłem zorganizować konkurs. Do wygrania jest książka Martina Lindstroma – Zakupologia. Szczegóły konkursu oczywiście dostępne są po kliknięciu w tytuł postu.

Jeżeli masz jakiś pomysł na biznes – pisz go. Wystarczy tysiąc znaków, wystarczy ciekawy pomysł, a w Twoje ręce może wpaść super książka o nowoczesnym marketingu. Przyjmuję tak naprawdę większość pomysłów na biznesy – muszą być wyłącznie sensowne i podpisane. Rzecz jasna wszystkie prawa autorskie należą do autorów dokumentów.

Masz ochotę na książkę? Pisz i wygrywaj 🙂

Zarejestruj się na naszej stronie – dostaniesz konto redaktora. Zaloguj się i dodaj artykuł do kategorii Pomysły na Biznes. Wymagamy jedynie unikalnego tekstu, który nie będzie krótszy niż tysiąc znaków – około. Pomysł na być przedstawiony w skondensowanej formie – przykładowy pomysł już jest, a dotyczy on Fotografii Ślubnej. Można brać przykład z tego wpisu. Oczywiście każda dziedzina biznesu może się tutaj pojawić.

Konkurs trwa do 31.10.2010 roku. Pierwszego listopada zostanie wylosowana osoba, która wygra książkę oraz kilka dodatkowych niespodzianek do rozdania w rodzinie. Każdy ma równe szanse – jeden tekst równy jest jednej osobie. Pisząc więcej tekstów zwiększasz swoje szanse na wygraną – na kuponach losujących napiszę bowiem nazwę artykułu i to właśnie artykuł zostanie wylosowany.

Każdy autor może zamieścić we wpisie informacje o własnej stronie internetowej oraz o swojej tożsamości – taka dodatkowa nagroda w postaci promocji na stronie 🙂

Dodatkowo zachęcam do podawania w komentarzach do tego wpisu informacji, czy ktoś posłał dalej informacje o konkursie i w jaki sposób (czy to notka u siebie na blogu, czy może wiadomość na blipie, albo na innym komunikatorze) – nie będę tego weryfikował, jednak spośród osób, które będą rozpowszechniać informacje o konkursie postanowiłem wylosować nagrodę ekstra – książkę „Ten wredny PR, czyli jak Public Relations zmieniło Polskę.”

Wszystkie niejasności wyjaśniam na bieżąco w komentarzach 🙂

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

Trackbacks/Pingbacks

  1. Wygraj Zakupologię! - gniotek.com - 19 września, 2010

    […] regulamin konkursu znajduje się tutaj oraz wszelkie informacje i komentarze proszę zostawiać tam. Ten wpis jest czysto informacyjny. […]