Krótka renowacja Biznesmena

Czyli MłodyBiznesmen.pl musi jakoś wyglądać. Tak naprawdę kupiłem ten szablon, miało być wszystko pięknie i ładnie ale kurcze nie jest. I tutaj pojawia się ten mój problem. Co zrobić, żeby ta strona wyglądała ładnie, schludnie i porządnie? Macie jakieś pomysły i rady?

Jedna z rzeczy, która bankowo idzie na odstrzał jest podział na kategorie. To koniecznie musi ulec zmianie. Bo tak naprawdę to jak zmieniałem całkowicie rozmieszczenie strony, cały szablon (pierwszy był przecież ohydny) to tak nie wiedziałem co z tą stroną zrobię. Gdy wpadała mi w ręce inna domena – biznesportal.com.pl tak wpadł mi do głowy pomysł na stronę biznesowo-tematyczną. I teraz ten pomysł postanowiłem przenieść na MłodegoBiznesmena kopiując z tamtej strony teksty i przerzucając całość poprzez 301.

Także, kategorie do poprawki. Tagi niech zostaną, ale muszę jeszcze opanować wszystkie opcje szablonu. Wbrew pozorom to bardzo skomplikowana sprawa. Ale uda się 🙂

Mam nadzieję jednak, że cały czas strona pozostanie w temacie biznesowym i będzie radziła i doradzała na tematy szeroko rozumianego biznesu. Bo przecież takie były początkowe założenia.

Już się za wszystko biorę 🙂

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!