Informacje o wspieranych projektach

Jeżeli masz ochotę poznać projekty, które postanowiliśmy wesprzeć w tym miesiącu, zapraszam serdecznie do przeczytania całej tej wiadomości. Poniżej przedstawiamy nadesłane do nas informacje na temat 48poland.com oraz msg.org.pl 🙂

Platforma Informacji Gospodarczej 48 Poland.com ma za zadanie wspieranie rozwoju przedsiębiorczości, oraz zdobycie i polepszenie kontaktów dających nowe możliwości współpracy. Pomoże także w zdynamizowaniu rozwoju gospodarczego poprzez powszechny dostęp do informacji gospodarczej. Udostępniamy przedsiębiorcom na Platformie systematycznie aktualizowaną bazę firm liczącą ponad 500 000 przedsiębiorstw i instytucji z całej Polski, czytelnie podzielonych na regiony i branże.

MSG Sp. z o. o. to firma, która czynnie działa na rzecz ułatwiania i rozszerzania kontaktów biznesowych w skali zarówno regionalnej jak i ogólnopolskiej. Udostępniana przedsiębiorcom baza Mazowieckiego Serwisu Gospodarczego zawiera aktualne informacje ekonomiczno – gospodarcze o ponad 150 000 mazowieckich firm i instytucji.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!