Tag Archives: pomysł na biznes

Pomysł na biznes – przenośna ścianka wspinaczkowa

Wspinaczka to coraz bardziej modny i popularny sport. Nie każdy ma jednak czas i pieniądze, aby udać się w góry. Zaradny przedsiębiorca może to wykorzystać, inwestując w sztuczną ściankę wspinaczkową. Dodatkowe korzyści uzyska on jeśli postawi na ściankę mobilną. To przedsięwzięcie zyskowne, ale obarczone pewnym ryzykiem i związane ze sporymi nakładami finansowymi i czasowymi.

Read more

Dobra praca dodatkowa

Jeżeli potrzebujesz dorobić, możesz otworzyć własny biznes zajmujący się czymś, czym naprawdę chcesz się zajmować. Jeśli jednak przeraża Cię prowadzenie własnej firmy, biurokracja i naprawdę sporo załatwiania, pomyśl o pracy dodatkowej na pół etatu, a może nawet na drugi, pełen etat. Czasami warto też spróbować pracy w internecie.

Read more

Copywriter, czyli jak zarabiać w Internecie?

Jeżeli w szkole naszym ulubionym obszarem działania były nauki humanistyczne, pisanie nie sprawia nam większych trudności a dodatkowo wyróżnia nas kreatywność, mamy doskonałe cechy na to, by móc z powodzeniem zarabiać w internecie jako copywriter.

Read more

Pizzeria jako super pomysł na biznes

Jak wskazują badania, staromodne podejście do kuchni odchodzi w niepamięć: Polacy coraz częściej decydują się na jedzenie ,,na mieście”, dowóz obiadów do pracy i inne szerokie wykorzystania oferty gastronomicznej. Popularne jest również spotykanie się ze znajomymi właśnie w lokalach, które serwują różnorakie jedzenie.

Read more

Kebab – pomysł na biznes

Każdy z nas musi jeść, ta potrzeba nie ulega żadnej wątpliwości. Warto więc pomyśleć nad tym, czy nie daje to szans na rozwinięcie własnej działalności gospodarczej i zarobienia pieniędzy. Jak jednak sprawić by to właśnie do nas zwracali się klienci w celu napełnienia żołądków?

Read more