Otwarcie własnej działalności: BAR

Bar to jeden z najwłaściwszysch biznesów dla osób lubiących kontakt z ludźmi, jedzenie i typowo barową atmosferę. Każdy właściciel baru musi po prostu kochać to co robi, albo zwyczajnie ubóstwiać pieniądze, które przynosi 🙂

Aby otworzyć bar trzeba liczyć się z kosztami około 30 tysięcy złotych do przeznaczenia wyłącznie na elementy gastronomiczne – składniki jedzeniowe, jakieś przyrządy do gotowania itp. Otwarcie własnej działalności nie jest niczym trudnym, ale trzeba wiedzieć, że w przypadku BARu na głowie mamy sanepid i musimy wszystko dostosować dokładnie do ich wytycznych.

Pozostałe informacje dotyczące zakładania firmy znajdziesz w zakładce Moja Firma, al jeżeli nie, to zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną. I tak. Bar jest fajnym biznesem, jednak musimy również wziąć pod uwagę koszty prowadzenia tego interesu. Niestety nie są małe, a często wypadki losowe mogą spowodować w pierwszych miesiącach brak jakiegokolwiek zarobku. To nie jest pozytywna rzecz, jednak warto się na nią przygotować.

[ad]

Aby nasz bar wypalił musi także znaleźć się w dobrej lokalizacji. Jeżeli nie masz możliwości wynajęcia bardzo dobrego lokalu pod bar, Twoim jedynym wyjściem, które może zapewnić Ci sukces jest wynajęcie dobrej dekoratorki wnętrz, która zaprowadzi w pomieszczeniu barowym najpiękniejszy i najcieplejszy klimat w całym mieście. Do tego dołączysz wyjątkowe gusta muzyczne i masz zapewniony sukces w tej branży.

Przyda się również scena, albo sprzęt do karaoke, aby ludzie mogli się w Twoim barze naprawdę dobrze bawić. Nie ma nic lepszego niż dobra zabawa przy kuflu piwa. Ale… musisz również zaspokoić potrzeby bardziej wymagających osób i zorganizować im spokojniejszą salę, może nawet coś 'ala sala bankietowa na biznesowe i finansowe dyskusje.

Jeżeli będziesz miał w posiadaniu własny lokal – możesz również dorabiać wynajmując go na duże imprezy, które z pewnością zwrócą Ci się w kilkukrotnej wielkości. Wszystko zależy tylko od Twojej inicjatywy kolego!

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

One Response to “Otwarcie własnej działalności: BAR”