Motywacja do 10 tys złotych

Ostatni post który napisałem mnie zmotywował. Mam dziewięć dni straty, ale spoko da radę dociągnąć i zrealizować ten cel. A konkretniej zamierzam stworzyć strony, które będą równały się wartością do sumy dziesięciu tysięcy złotych. Strony, które będą w stanie zarobić, będą dobre i przede wszystkim staną się przedsięwzięciem rentownym. Niestety nie jestem w chwili obecnej podać konkretów, dokładnych szczegółów, ale zabieram się ostro do pracy.

Plan jest prosty – ważne tylko to, żeby zrealizować go najlepiej jak tylko się da. Nie interesują mnie pół środki. Wszystko będzie tworzone w pełni uczciwie i na jasnych i wszystkim dostępnych zasadach. Większość stron, która będzie dla mnie zarabiać to będą blogi tematyczne – z pewnością pojawią się tematy z którymi wiążę przyszłość internetowego biznesu tj. fotografia, pieniądze, książki, marketing i reklama.

Każdy blog będzie zarabiał na kilka sposobów, jednym z głównych będzie udział w programach partnerskich, dodatkowo będę korzystał z konta adsense, a jeszcze na dokładkę zamierzam wprowadzić sprzedaż linków na danych serwisach. Docelowo żaden blog nie będzie przekraczał 20 linków – liczba wydaje mi się w miarę sensowna i naturalna 😉

Przy okazji postaram się napompować jeszcze większym ruchem moje forum. Może dodatkowo w sieci pojawi się kolejne? Oby! Teraz czas zacząć działać, do roboty!

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email
Bez kategorii

No comments yet... Be the first to leave a reply!