Realizacja planu, działamy!

Późno, wiem… ale działamy. Wreszcie zacząłem realizować swój plan, który pozwoli mi powiększyć swój majątek o bagatela – 10.000 złotych. Mam nadzieję, że wszytko przebiegnie zgodnie z planem. Niestety plan zakłada olbrzymie godziny pracy przy stronach internetowych, które będą wykazywały swoją, naprawdę dużą wartość.

Postanowiłem opisać tutaj dokładne założenia. Konkretnie chcę zarobić dziesięć tysięcy złotych na stronach www. Będę tworzył witryny, które będą miały swoją wartość. Strony tworzone przeze mnie będą miały:

  • Po trzydzieści artykułów. 20 dodanych od razu i jeden artykuł w miesiącu dodawany przez kolejne 10 miesięcy.
  • Każda strona będzie miała swoją domenę – regionalną, globalną czy inną – w zależności od danej tematyki witryny.
  • Każda strona będzie oparta o silnik wordpress, ewentualnie o pliki tekstowe (.php) z przydziałem miejsca na linki, banner reklamowy itd.
  • Każda strona będzie tworzona pod kątem programów partnerskich i promocji produktów z tych programów. Nie tak jawnie i bezpośrednio, ale między wierszami.
  • Każda witryna będzie musiała w pierwszych 6 miesiącach swojej działalności zarobić na siebie!
  • Każda strona będzie dodawana do około 200 katalogów stron oraz odpowiednio zoptymalizowana, aby wchodzić w niszowe frazy wyszukiwane poprzez wyszukiwarki.
  • Każda witryna będzie dodana do około 100 presell pages.
  • Każda witryna będzie również stale linkowana z innych źródeł – jeszcze konkretnie nie określiłem.

To są wstępne założenia opisujące te strony. Dodatkowe macie poniżej 😉

Docelowa ilość witryn: 200. Ilość hostingów: 10 (20 domen na hosting). Czas stworzenia jednej strony – okaże się po pierwszym tygodniu pracy ile będzie zajmować taka jedna witrynka plus linkowanie 🙂

Wstępnie to chyba tyle. Do projektu nie będę używał żadnych dotychczasowych osiągnięć – poza wiedzą oczywiście 😉 Wszelkie koszty i ewentualne zarobki ze stron będę od razu zapisywał. Dodatkowo będę notował ilość postów, odwiedzin i różnych takich.

Posty tutaj będę starał się publikować codziennie i przy okazji informować o czasie pracy. Musicie wziąć poprawkę na to, że ja mam jeszcze swoją pracę i zajęcia… ale mimo wszystko mam w miarę możliwości bardzo elastyczny czas pracy, więc powinno być OK. 😉

No to działamy!

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email
Bez kategorii

7 komentarzy to “Realizacja planu, działamy!”