Zarabianie na stronach WWW

Podejmuję się działania. Mój cel jest prosty: zarobić na stronach internetowych 10.000zł na czysto – po opłaceniu podatków i wszystkich dupereli. Czas w jaki chce osiągnąć ten cel to: 3 miesiące (kwiecień, maj, czerwiec). W chwili obecnej zaczynam cały plan przedsięwzięcia. Jestem pozycjonerem, znam rynek internetowy, wiem jak tworzyć strony www ale jeszcze nigdy nie tworzyłem ich z myślą o wyciągnięciu dziesięciu tysięcy złotych!

Jest to zawrotna suma, jeżeli chodzi o realia internetowe, nie wiem jeszcze czy uda się ją osiągnąć godząc przy tym różne inne obowiązki, które mam w tej chwili. Postaram się jednak wypracować pewną alternatywę i pogodzić wszystko tworząc przy okazji zadowalające efekty. Nie będę mógł wam napisać o wszystkim, ale myślę, że parę informacji ciekawych przyda wam się w dalszym rozwoju waszego biznesu.

Na razie uważam, że powinienem liczyć w dużej mierze na marketing szeptany, wirusowy. Ruch to tak naprawdę podstawa sukcesu, to dzięki ruchowi w internecie ludzie zdobywają szczyty i wyżyny popularności. Każdy kiedyś jakoś zaczynał. Nie wiem jednak czy zajmę się tworzeniem jednego, bardzo konkretnego i w gruncie rzeczy jeszcze bardziej dochodowego projektu, czy zaryzykuję walkę na kilku mniejszych frontach, aby dała bardzo dobry, skumulowany skutek…

Jak już stworzę konkretny plan działania napiszę wam tutaj wszystko 🙂

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

3 komentarze to “Zarabianie na stronach WWW”