Tag Archives: osiągnąć sukces

Wojciech Inglot

Wojciech Wiesław Inglot (11 czerwca 1955 w Przemyślu, zm. 23 lutego 2013) – polski przedsiębiorca, założyciel i właściciel firmy kosmetycznej Inglot.

Read more

Michael Dell

Michael Dell – jego nazwisko znane jest na całym świecie i nic dziwnego, ponieważ Michael jest założycielem najlepszej firmy komputerowej na świecie. Rozpoczął studia medyczne na University of Texas w Austin, rzucił je, ponieważ założona przez niego firma Dell przynosiła zyski o wysokości 6mln.

Read more

Cierpliwość w biznesie

Od bardzo długiego czasu zastanawiam się nad czynnikami warunkującymi sukces. Oczywiście każdy przez słowo sukces rozumie coś innego, dla jednych to duże pieniądze, dla innych wspaniała żona czy mąż, dla jeszcze innych sukcesem jest zdobycie medalu w określonej dyscyplinie sportowej. Dla każdego jednak to samo słowo oznacza zupełnie coś innego. Chciałbym się jednak skupić na […]

Read more

Jak zostać milionerem?

Autorem artykułu jest Piotr Waydel Wiele osób marzy o tym żeby zdobyć miliony. Ale najczęściej kończy się na marzeniach. Nieliczni podejmują działania i jeśli chcą wystarczająco mocno, żeby żyć tym marzeniem i motywują się wystarczająco silnie, osiągają często ogromny sukces.

Read more

Analiza dokonanych prac (2)

Przypomnę jedynie, że analiza dotyczy założeń postawionych sobie w tym temacie. Celem jest 10.000 tysięcy złotych w jak najkrótszym czasie. Chodzi jedynie o postawienie witryn o tej wartości, niekoniecznie przeznaczonych pod sprzedaż. To już drugi tydzień od postawienia sobie celu, czego udało mi się dokonać?

Read more
Bez kategorii