Pokaz iluzjonistyczny – magiczny pomysł na imprezę firmową

Impreza firmowa nie musi być nudna. Jeśli szukasz pomysłu, który będzie mógł zadziwić gości, pomyśl o pokazie iluzjonistyczny. To magiczna propozycja, która sprawdzi się na różne wydarzenia – od jubileuszu firmy, poprzez prezentację produktów, a skończywszy na bankiecie z klientami i kontrahentami.

 

Eventy firmowe kojarzą się w szczególności z wystawną kolacją. Niekiedy atrakcją wieczoru jest występ zespołu muzycznego. To jednak jeszcze nie wszystko, co możemy zapewnić naszym kontrahentom, klientom czy pracownikom, którzy zostali zaproszeni na takie wydarzenie. Również interesującą propozycją będzie pokaz iluzjonistyczny, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego gościa.

Dlaczego tak lubimy iluzję?

Chociaż doskonale wiemy, że pokazy iluzjonistów są tak naprawdę zbiorem sprytnych sztuczek, to jednak i tak z przyjemnością je oglądamy. Dlaczego? Lubimy być zaskakiwani i lubimy dobrą zabawę, a iluzjonista to doskonała osoba, która się do tego nadaje. Oczywiście, to również doskonały sposób na promowanie firmy – uczestnicy wydarzenia na pewno zapamiętają wydarzenie na długo i dzięki temu mogą także na dłużej pamiętać o ofercie firmy i pozytywnie ją kojarzyć.

Pokazy iluzjonistyczne mają w sobie coś z teatru – są niezwykłym spektaklem, podczas którego na scenie możemy zobaczyć iluzjonistę oraz jego asystentkę lub nawet kilka asystentek. W repertuarach iluzjonistów znajduje się wiele wyjątkowych propozycji, które mogą być dopasowane indywidualnie w zależności od oczekiwań klienta, długości pokazu czy możliwości technicznych, ponieważ niektóre sztuczki wymagają specjalnego zaplecza.

Niezwykłe show na imprezie firmowej

Nowocześni iluzjoniści mają do dyspozycji znacznie szerszy repertuar niż ci przed laty. Wynika to przede wszystkim z większego zaawansowania technologicznego. Prekursorem popularnych obecnie sztuczek magicznych był popularny David Copperfield, który zasłynął lewitacją różnych przedmiotów, a także samego siebie. Oczywiście, podczas pokazów możemy zobaczyć także inne popularne sztuczki, na przykład przecięcie asystentki zamkniętej w specjalnej szafie czy sztuczki karciane.

Takie wyjątkowe pokazy mogą wykonać także polscy iluzjoniści i mają dla klientów firmowych wiele ciekawych propozycji. Marcin Muszyński, jeden ze znanych iluzjonistów, który zasłynął występem w programie „Mam Talent”, specjalizuje się w tego rodzaju imprezach dla klientów. Przygotował dla nich takie propozycje jak: piękna asystentka lewitująca z produktem firmy w ręku, magiczne pojawienie się prezesa firmy w dymie lub ogniu czy głowa oderwana od ciała opowiadająca o produkcie firmy.

Zaczaruj gości swojej imprezy firmowej!

Powyższe sztuczki są doskonałym wyborem na każdą imprezę firmową. Świetnie sprawdzą się na bankiet, na który zapraszamy różnorakich gości, między innymi ważnych kontrahentów i klientów – pokaz na pewno zrobi wtedy na nich duże wrażenie i sprawi, że samo wydarzenie oraz nasza firma zostaną zapamiętane na dłużej. Również pokaz iluzji sprawdzi się na inne eventy firmowe, na przykład na prezentacje produktów, na imprezy integracyjne, na jubileusz firmy, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach.

Podsumowując, pokaz iluzjonistyczny może być wspaniałym pomysłem na firmowe imprezy. Utalentowany mistrz iluzji będzie mógł wykonać dla gości spektakularne show, które będzie czymś oryginalnym i niecodziennym, więc z pewnością zostanie zapamiętane na dłużej. Pokaz uzupełniony o zaprezentowanie produktów czy usług firmy będzie również wspaniałym sposobem na ich wypromowanie.

 

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!