Dlaczego wybrałem Internet?

Internet to cudowne miejsce, idealne do prowadzenia własnego, wygodnego biznesu. Internetem byłem zafascynowany od początku jego istnienia. Jakieś takie wrodzone to było. Po prostu podobało mi się to, że mogę kontaktować się z każdym człowiekiem na świecie, który również podpięty jest do łącza internetowego. Niedługo potem dowiedziałem się, że na stronach internetowych można zarabiać i można je sprzedawać.

Internet jest miejscem szybkiego rozwoju komunikacyjnego i ideologicznego. Każdy kto posiada internet może zrobić wiele więcej niż tylko wejść na demotywatory i pooglądać sobie obrazki. Internet jest miejscem rozwoju w prawie wszystkich dziedzinach życia, Internet jest miejscem na duże pieniądze i konkurencją dla pozostałych mediów. Bo co znaczy teraz prasa w dobie internetu? Niebawem ze słuchu zejdzie radio, a zaraz po nim telewizja przerzuci się do internetu.

Wybrałem internet, ponieważ uważam, że mogę być jedną z osób, która po prostu siedząc w domu przed komputerem będzie w stanie zarabiać konkretne pieniądze. Potem rewolucja biznesowa i kolejne pieniądze z sieci będą należeć do mnie. Warto walczyć o ten rynek. Co jest najlepsze tutaj można robić wszystko i dosłownie na wszystkim można zarabiać.

A najlepszym tego przykładem może być post na gniotku: gary vaynerchuk i jego podejście do internetu i życia – bardzo fajnie się ogląda ten filmik.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Reply