Szybki Poradnik nt zarabiania w sieci

Ciągle pytany jestem o to, jak można zarabiać w Internecie. Każdy kumpel czy koleżanka, która nagle dowiaduje się, że utrzymuję się z pracy w Internecie zadaje mi to pytanie. Mając na uwadze swoje dobro i koniec z tak głupimi i niepotrzebnymi pytaniami do mnie napisałem ten poradnik, aby zwyczajnie móc zbywać pytania o zarabianie w Internecie…

Słowem wstępu wypada mi zacząć, a więc zaczynam. Poradnik pokazuje jedynie kilka z całego wachlarza możliwości na temat zarabiania konkretnych pieniędzy w Internecie. Aby zacząć czerpać z tej pracy konkretne dochody trzeba wykazać się (jak w każdej pracy) kreatywnością i chęcią do działania. Bez tego coraz trudniej o dobre pieniądze i stałą posadę. Wszystko przez to, że w Internecie pojawiło się zdecydowanie za dużo leni – osób, które chciałby mieć nie wiadomo jakie kokosy za obijanie się. Niestety rzeczywistość jest inna i nawet w Internecie nie da się znaleźć pieniędzy na ulicy – albo może i się da, ale to zadanie już dla bardziej wytrwałych.

Trzepanie kasy poprzez sieć wiąże się z pewnym ryzykiem, ponieważ często nie wiemy kto stoi po drugiej stronie i bez podpisania umowy to… oj kiepsko, ale zawsze można. Nie to żebym nawoływał nieletnich do pracowania na czarno, co to, to nie. Uświadamiam im, aby że mają takie niepisane możliwości. Z własnego doświadczenia wiem, że taki małoletni człowiek, jest w stanie spokojnie po szkole wyciągnąć jakieś 800, nawet do 1.500zł! Nie ściemniam, tylko mówię tak jak jest. Wszystko zależy od szczęścia i własnej elokwencji oraz kreatywności.

Żeby dłużej nie przynudzać i zacząć mówić o konkretach, muszę wiedzieć do kogo kieruję swoje słowa. Jesteś osobą młodą uczącą się, studiującą czy coś w tym rodzaju? Jeżeli tak to czytaj dalej, jeżeli jesteś już w podeszłym wieku… możesz skontaktować się ze mą mailowo, bo z Tobą to zupełnie inna gra jest, bo w Internecie to szukają w większości takich młodych i bardzo ambitnych i pełnych werwy i nawet nie tyle łasych na kasę co na nowe doświadczenia.

Starczy, przechodzimy do pierwszego rozdziału.

Jak odnaleźć siebie i fuchę dla siebie w sieci?

Internet jest duży, ale jeszcze większe są jego możliwości. A Ty z tych możliwości możesz skorzystać, pod warunkiem, że wykrzesz się odrobiną sprytu, umiejętności i logicznego myślenia(ale są wyjątki, bo mi sprytu i logiki brakuje, a udało mi się osiągnąć zamierzony cel). Na początku musisz zastanowić się co potrafisz robić. Ja tu nie będę pisał głupkowatych tekstów w stylu stwórz stronę i na niej zarabiaj, bo to zbyt długotrwały i praco/czasochłonny proces. Skupie się bardziej na szybszej kasie, chociaż nie gwarantuję trwałości, stałości dochodów. Wiesz już co umiesz, albo lubisz robić? Najlepiej jakby skupić się na tym umiesz, bo przeważnie to co lubisz nie sprawdzi się w pracy internetowej. Jeżeli wiesz, to teraz…

To tylko część całego poradnika. Resztę znajdziesz na naszym forum! Kliknij!

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

5 komentarzy to “Szybki Poradnik nt zarabiania w sieci”