Kredyt na chwilkę

Kredyt na chwilkę (wpis sponsorowany)

Pożyczenie pieniędzy z banku jest coraz trudniejsze. Wszystko to spowodowane jest przez coraz to surowsze regulacje, które znacząco ograniczają dostęp do kredytów. Ale nic straconego – osoby, którym bank nie udzielił pożyczki, mogą postarać się o tzw. chwilówkę. To najpopularniejsza alternatywa dla kredytów bankowych.

Szybki kredyt bez zbędnych formalności
Chyba każdy z nas doświadczył sytuacji w swoim życiu, w której natychmiast potrzebował gotówki. Co wtedy zrobić? Jak zdobyć potrzebne środki? Coraz więcej osób zaczyna korzystać z instytucji finansowych takich jak Kredito24, które oferują pożyczki bez zbędnych formalności. Wypełnienie wniosku o kredyt jest bardzo proste – wszystko, czego potrzebujesz, to kilka faktów dotyczących Twojego życia, dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres mailowy. Cały proces trwa zaledwie kilka minut, ponieważ wszystko odbywa się online. Kredito24 oferuje Ci natychmiastową wypłatę pieniędzy bez zbędnych rozmów telefonicznych czy przesyłania dokumentów przez tradycyjną pocztę. To Ty decydujesz o sposobie spłaty oraz przelewu. Kredito24 daje Ci do wyboru ekspresowe przelewy DotPay, Sofort oraz internetowy przelew bankowy.

Elastyczny kredyt oraz zero ukrytych kosztów
W Kredito24 sam ustalasz kwotę i oprocentowanie. Wyboru dokonujesz za pomocą tzw. suwaków na stronie internetowej lub po pierwszej udanej spłacie za pośrednictwem SMSa. Kredito24 obsługuje każdego klienta w profesjonalny sposób. Wszystkie koszty oraz opłaty są znane od samego początku. Od razu zostajesz poinformowany, jaką dokładnie kwotę będziesz musiał spłacić. Kredito24 nie interesuje się tym na co chcesz przeznaczyć pieniądze, a opłaty są sprawiedliwe i takie same dla wszystkich klientów. Jeśli zdecydujesz się na wcześniejszą spłatę to jest to możliwe w każdej chwili. Jedyne co musisz zrobić to zalogować się do konta Kredito24 i postępować zgodnie ze wskazówkami elektronicznej spłaty kredytu.

Bezpieczeństwo danych
Kredito24 gwarantuje najwyższy standard ochrony danych osobowych. Przesłane dane są zaszyfrowane oraz niedostępne dla osób trzecich, co potwierdzają takie certyfikaty jak SSL (Secure Socket Layer) oraz Comondo Secure.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

One Response to “Kredyt na chwilkę”