Praca od zaraz, praca dla studenta

Pracę od zaraz najczęściej można otrzymać za pośrednictwem wyspecjalizowanych agencji (agencje pracy tymczasowej, agencje doradztwa personalnego, agencje pośrednictwa pracy). Najsłynniejsze spośród nich to Workservice, Manpower, Randstad itd.

Każda z agencji dysponuje siecią biur, które znajdują się w dużych miastach. Można w nich szczegółowe informacje o wolnych stanowiskach i oferowanych przez firmy warunkach (umowy, ubezpieczenia itd.). Agencje pracy tymczasowej najczęściej dysponują ofertami pracy w handlu, logistyce i na produkcji. Najczęstsze oferowane stanowiska w handlu to kasjer, merchandiser i pracownik obsługi stoiska. W logistyce najczęściej poszukiwani są magazynierzy (zazwyczaj do magazynów wysokiego składowania, gdzie niezbędne jest ukończenie kursu obsługi wózków widłowych).

[ad]

Do przemysłu najczęściej potrzebni są pracownicy linii produkcyjnej, pakowacze, sortowacze i pracownicy pomocniczy. Na wielu stanowiskach pracę można podjąć zaraz po szkoleniu z dziedziny BHP i przejściu wymaganych badań (Książeczka Sanepidu niezbędna do pracy w sklepach wielkopowierzchniowych i przy produkcji spożywczej).

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

One Response to “Praca od zaraz, praca dla studenta”