Napoleon Hill i jego nauki

W ostatnim poście napisałem wam, że rozpocząłem działalność Agencji Reklamowej, prawda? Otóż to. A taka kolej rzeczy była możliwa przede wszystkim dlatego, że przeczytałem posty na blogu gniotek.com dotyczące Napoleona Hilla. Dzięki gniotkowi zacząłem czytać książkę Początek Wielkiej Kariery i zastanawiałem się, dlaczego ja nie mogę osiągnąć żadnego sukcesu. Powodem był brak samodyscypliny oraz wytrwałości, o których zresztą pisze gniotek na swoim blogu w jednym z czwartkowym wpisie poświęconym właśnie Napoleonowi.

Wiedziałem, że muszę coś zmienić, że muszę zmienić swoje życie i sprawić, żeby zaczęło mi się udawać. I prawie zaczęło. Początek był bardzo trudny, gdy zawiesiłem bloga nie wiedziałem tak naprawdę co będę robił, po co i dlaczego powinienem to robić. Wiedziałem jednak, że dobrze będzie coś robić.

Dodatkowym natchnieniem był film Remember me,  gdzie podstawową ideą jest to, że nie ważne co, ale coś trzeba robić. Robienie czegoś jest trudne, dlatego warto wybrać sobie określony plan i do niego ciągle i naprawdę efektywnie dążyć.

Tak też zrobiłem i w chwili obecnej jestem na ścieżce rozwoju. Powiedzie mi się prawda? A to wszystko dzięki książce Napoleona Hilla. Dlatego też ten tekst umieszczam w literaturze motywacyjnej.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

One Response to “Napoleon Hill i jego nauki”