Sytuacja startowa autora

MłodyBiznesmen.pl jest blogiem przede wszystkim o pieniądzach. Nie obejdzie się także bez tematów motywacyjnych i zachęcających do podejmowania własnego biznesu. Autor bloga jest młodym człowiekiem, który wkracza w świat biznesu. Za chwilę opiszę jego sytuację materialną i mentalną, podejście do biznesu i powody, dla których wybrał e-biznes(biznes internetowy).

Sytuacja materialna – 0zł na koncie, spore doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych i jeszcze większa wiedza. Zainteresowania na pograniczu kultury i biznesu. Jest w posiadaniu kilkudziesięciu stron internetowych, które w mniejszym lub większym stopniu przynoszą mu jakieś pieniądze (częściej jednak musi do nich dokładać swoje). Na co dzień zajmuje się pozycjonowaniem jednak postanowił, że do promocji tego bloga nie wykorzysta żadnych z dóbr jakie obecnie posiada i będzie to projekt niezależny – startujący po prostu od zera.

Cel jaki sobie postawił autor to stworzenie księgarni internetowej generującej dochód pasywny. Do takiego celu zacznie zmierzać od początku kwietnia. Do tego czasu poświęci swoje wolne chwile na badanie rynku i dokształcanie z zasad biznesu. Przy okazji zacznie promować bloga MłodyBiznesmen.pl, aby ten stał się przydatną stroną www dla młodych osób chcących zarabiać w internecie.

E-biznes dlatego, że e-biznes jest fajny. Wszystko co jest związane z internetem ma ogromny potencjał i niewykorzystanie tego potencjału powinno być traktowane jako grzech! Ludzie, zacznijcie w końcu działać. Blog będzie miejscem pożytku dla wielu młodych osób, chcących osiągnąć coś dużego.

Zacznijmy wreszcie działać.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

3 komentarze to “Sytuacja startowa autora”