Darmowa strona internetowa ? Niewidomy Mateusz za free robi strony internetowe !

W dzisiejszym świecie coraz trudniej sobie wyobrazić jakąkolwiek działalność bez strony internetowej. Jeśli jednak jej nie masz, to projekt ENET powstał właśnie dla ciebie. Jego założycielem i wykonawcą jest Mateusz Pawłowski. Choć jest osobą niewidomą – to absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie – wbrew ograniczeniom, ale będąc wiernym swojej pasji, wykonuje nieodpłatnie strony internetowe.

Projekt ENET ma na celu tworzenie stron internetowych dla działalności z różnych względów takowych nieposiadających. Utworzoną stronę można pozostawić na serwerze należącym do pana Mateusza lub przenieść na inny serwer. Bezpłatna oferta projektu ENET jest skierowana do każdej firmy, fundacji, instytucji lub osób wykonujących jakąkolwiek działalność pod warunkiem, że podmiot ten nie posiada jeszcze swojej strony internetowej.

Po zaprojektowaniu strony klient może zgłosić uwagi do Mateusza Pawłowskiego, który w miarę możliwości postara się je uwzględnić. Każdy element udostępnionego szablonu można również modyfikować, dostosowując do własnych potrzeb. Osoby korzystające z projektu ENET mogą także liczyć na bezpłatne wykonanie bloga.

Oprócz projektowania stron internetowych Mateusz Pawłowski zajmuje się prowadzeniem bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży, w czasie których opowiada na temat funkcjonowania osób niewidomych w społeczeństwie. Wraz z panem Pawłowski serdecznie na nie zapraszamy! Zachęcamy także do wejścia na jego stronę internetową i do zapoznania się z jego portfolio.

www.enet.ovh

Dane kontaktowe:

Tel.: 505904182

E-mail: info@enet.ovh

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Leave a Reply